RK73G2ATTD2101F
MFR.Part #
RK73G2ATTD2101F
JLCPCB Part #
C6181912
Description
-55℃~+155℃ 125mW 2.1kΩ Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS