RK73G2ATTD2101C
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RK73G2ATTD2101C
JLCPCB Part #
C7049497
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 125mW 2.1kΩ Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS