RK73G1JTTD1371C
MFR.Part #
RK73G1JTTD1371C
JLCPCB Part #
C2580818
Description
-55℃~+155℃ 1.37kΩ 100mW Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS