RK73G2ATTD1911D
MFR.Part #
RK73G2ATTD1911D
JLCPCB Part #
C7340296
Description
-55℃~+155℃ 1.91kΩ 125mW Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS