RN73H2BTTD1101B50
MFR.Part #
RN73H2BTTD1101B50
JLCPCB Part #
C2559169
Description
-55℃~+155℃ 1.1kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS