RK73G2ATTD1780F
MFR.Part #
RK73G2ATTD1780F
JLCPCB Part #
C7049476
Description
-55℃~+155℃ 125mW 178Ω Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS