HV733ATTE914J
MFR.Part #
HV733ATTE914J
JLCPCB Part #
C4198783
Description
-55℃~+155℃ 1W 910kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS