RK73G2ATTD1780D
MFR.Part #
RK73G2ATTD1780D
JLCPCB Part #
C5851673
Description
-55℃~+155℃ 125mW 178Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS