SG73G2ATTD9310C
MFR.Part #
SG73G2ATTD9310C
JLCPCB Part #
C7359371
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 500mW 931Ω Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS