RN731JTTD1671B50
MFR.Part #
RN731JTTD1671B50
JLCPCB Part #
C4283034
Description
-55℃~+155℃ 1.67kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS