RN732BTTD29R1C25
MFR.Part #
RN732BTTD29R1C25
JLCPCB Part #
C4183128
Description
-55℃~+155℃ 125mW 29.1Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS