RN73H1JTTD2150F50
MFR.Part #
RN73H1JTTD2150F50
JLCPCB Part #
C4310285
Description
-55℃~+155℃ 100mW 215Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS