RK73G2ATTD1691F
MFR.Part #
RK73G2ATTD1691F
JLCPCB Part #
C7284303
Description
-55℃~+155℃ 1.69kΩ 125mW Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS