SG73S1JRTTD3902F
MFR.Part #
SG73S1JRTTD3902F
JLCPCB Part #
C5894770
Description
-55℃~+155℃ 200mW 39kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS