RK73G2ATTD1373F
MFR.Part #
RK73G2ATTD1373F
JLCPCB Part #
C5851640
Description
-55℃~+155℃ 125mW 137kΩ Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS