RN732BTTD1472F25
MFR.Part #
RN732BTTD1472F25
JLCPCB Part #
C4105310
Description
-55℃~+155℃ 125mW 14.7kΩ Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS