RN73H2BTTD5233D100
MFR.Part #
RN73H2BTTD5233D100
JLCPCB Part #
C2544311
Description
250mW 523kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS