RK73G2ATTD1581C
MFR.Part #
RK73G2ATTD1581C
JLCPCB Part #
C7284297
Description
-55℃~+155℃ 1.58kΩ 125mW Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS