SG73S2ERTTD220J
MFR.Part #
SG73S2ERTTD220J
JLCPCB Part #
C6487838
Description
-55℃~+155℃ 22Ω 500mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS