RK73G2ATTD14R3D
MFR.Part #
RK73G2ATTD14R3D
JLCPCB Part #
C7340270
Description
-55℃~+155℃ 125mW 14.3Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS