SR732ATTDR360D
MFR.Part #
SR732ATTDR360D
JLCPCB Part #
C4115682
Description
-55℃~+150℃ 333mW 360mΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS