RN73H1JTTD3000B10
MFR.Part #
RN73H1JTTD3000B10
JLCPCB Part #
C4063429
Description
-55℃~+155℃ 100mW 300Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS