RN73H2ETTD62R6D100
MFR.Part #
RN73H2ETTD62R6D100
JLCPCB Part #
C4238618
Description
-55℃~+155℃ 250mW 62.6Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS