RN73R2ATTD3573F100
MFR.Part #
RN73R2ATTD3573F100
JLCPCB Part #
C4253441
Description
-55℃~+155℃ 125mW 357kΩ Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS