RN73H1JTTD1500F100
MFR.Part #
RN73H1JTTD1500F100
JLCPCB Part #
C4175194
Description
100mW 150Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS