RK73G2ATTD1303C
MFR.Part #
RK73G2ATTD1303C
JLCPCB Part #
C6270731
Description
-55℃~+155℃ 125mW 130kΩ Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS