RN73R2ATTD1423D100
MFR.Part #
RN73R2ATTD1423D100
JLCPCB Part #
C4179436
Description
-55℃~+155℃ 125mW 142kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS