RK73G2ATTD1301D
MFR.Part #
RK73G2ATTD1301D
JLCPCB Part #
C7340259
Description
-55℃~+155℃ 1.3kΩ 125mW Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS