RK73G2ATTD1240D
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RK73G2ATTD1240D
JLCPCB Part #
C5874347
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 124Ω 125mW Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS