RK73B2ERTTD754J
MFR.Part #
RK73B2ERTTD754J
JLCPCB Part #
C2595814
Description
-55℃~+155℃ 200V 500mW 750kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS