RN731JTTD25R8B25
MFR.Part #
RN731JTTD25R8B25
JLCPCB Part #
C4121521
Description
-55℃~+155℃ 25.8Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS