RK73G2ATTD1200F
MFR.Part #
RK73G2ATTD1200F
JLCPCB Part #
C5874343
Description
-55℃~+155℃ 120Ω 125mW Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS