RN73H1JTTD1022B25
MFR.Part #
RN73H1JTTD1022B25
JLCPCB Part #
C4029681
Description
10.2kΩ 100mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS