RK73G2ATTD1331D
MFR.Part #
RK73G2ATTD1331D
JLCPCB Part #
C6648424
Description
-55℃~+155℃ 1.33kΩ 125mW Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS