RK73G2ATTD1103F
MFR.Part #
RK73G2ATTD1103F
JLCPCB Part #
C4184476
Description
-55℃~+155℃ 110kΩ 125mW Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS