RN73R1ETTP30R0F50
MFR.Part #
RN73R1ETTP30R0F50
JLCPCB Part #
C2499321
Description
-55℃~+155℃ 30Ω 50V 62.5mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS