SG73S2BRTTD5110D
MFR.Part #
SG73S2BRTTD5110D
JLCPCB Part #
C6679089
Description
-55℃~+155℃ 333mW 511Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS