RN731JTTD1821B25
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN731JTTD1821B25
JLCPCB Part #
C4319040
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 1.82kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS