ERJ-6BWJR056V
MFR.Part #
ERJ-6BWJR056V
JLCPCB Part #
C4344760
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 0ppm/℃~+200ppm/℃ 500mW 56mΩ Thick Film Resistor ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS