RK73G2ATTD10R0D
MFR.Part #
RK73G2ATTD10R0D
JLCPCB Part #
C5851622
Description
-55℃~+155℃ 10Ω 125mW Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS