RK73G2ATTD10R7D
MFR.Part #
RK73G2ATTD10R7D
JLCPCB Part #
C6388543
Description
-55℃~+155℃ 10.7Ω 125mW Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS