RN73H2BTTD1052F50
MFR.Part #
RN73H2BTTD1052F50
JLCPCB Part #
C2543243
Description
-55℃~+155℃ 10.5kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS