RK73G2ATTD1020D
MFR.Part #
RK73G2ATTD1020D
JLCPCB Part #
C5724707
Description
-55℃~+155℃ 102Ω 125mW Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS