RN73R2ATTD4070A05
MFR.Part #
RN73R2ATTD4070A05
JLCPCB Part #
C4068114
Description
-55℃~+155℃ 125mW 407Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS