SG73S2E1RTTD2613D
MFR.Part #
SG73S2E1RTTD2613D
JLCPCB Part #
C7312243
Description
-55℃~+155℃ 1W 261kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS