RK73G1HTTC1600D
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RK73G1HTTC1600D
JLCPCB Part #
C4058846
Package
0201
Description
-55℃~+155℃ 160Ω 50mW Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS