RK73G2ARTTD3600C
MFR.Part #
RK73G2ARTTD3600C
JLCPCB Part #
C6181708
Description
-55℃~+155℃ 125mW 360Ω Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS