SG73S2BTTD180G
MFR.Part #
SG73S2BTTD180G
JLCPCB Part #
C3941944
Description
-55℃~+155℃ 18Ω 333mW Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS