HV733ATTE8873D
MFR.Part #
HV733ATTE8873D
JLCPCB Part #
C4038853
Description
-55℃~+155℃ 1W 887kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS