RK73G2ARTTD3160D
MFR.Part #
RK73G2ARTTD3160D
JLCPCB Part #
C6388238
Description
-55℃~+155℃ 125mW 316Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS